Apartamento Charmoso No Guaruja
Apartamento Charmoso No Guarujá biedt gemakkelijke toegang tot toeristische bezienswaardigheden zoals Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro Parish, gelegen op 6 minuten loopafstand.
Dit appartement ligt op afstand van 7 km tot het Kunstmuseum Benedito Calixto en op 500 meter verwijderd van het Pitangueiras Strand. Het Mirante do Morro da Caixa D'Água ligt binnen 25 minuten lopen van het appartement.
Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie.
Dit appartement biedt gasten het gemak van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een koelkast en keukengerei. Apartamento Charmoso No Guaruja is in de buurt van Centro bushalte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Barra Grande Fort4,7 km
- het Mirante do Morro da Caixa D'Água uitkijkpunt1,9 km
- Feirinha das Asturias1,7 km
- Praia do Tombo2,4 km
- Icanhema Hill4,1 km
- het strand Asturias1,5 km
- Praia do Bueno3,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas91 km
- Treinstations
- Maua42 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Charmoso No Guaruja.
Gasten van Apartamento Charmoso No Guaruja kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Kunstmuseum Benedito Calixto, op 15 minuten met de auto. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Mirante do Morro da Caixa D'Água (2 km) en het Acqua Mundo aquarium (3 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Charmoso No Guaruja in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van Apartamento Charmoso No Guaruja naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apartamento Charmoso No Guaruja te boeken?
De prijs van het boeken van Apartamento Charmoso No Guaruja is $62. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit appartement.